Autosalón Ženeva 2019-SUPER SLEVA=premiéra mnoha vozů i prohlídka města-jen za 1.899 Kč z celé ČR !

3 - denní zájezd | Švýcarsko

ODJEZDY Z CELÉ ČR BEZ PŘÍPLATKŮ !!! POZOR: DALŠÍ PŘEDNOSTI ZÁJEZDŮ CK PLUSTOUR M: 1/ NEPOUŽÍVÁME AUTOBUSY SE SEDAČKAMI V PROTISMĚRU ! 2/ PORŮVODCE UŽ OD VÁS NEVYBÍRÁ ŽÁDNÉ DALŠÍ SKRYTÉ POPLATKY ! NAPŘ. ZA VJEZD DO MĚSTA, POBYTOVÉ TAXY ANI ŽÁDNÉ DALŠÍ "TAXY" ! GARANCE NEJLEPŠÍ CENY V ČR A SR !!! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům. Zveme Vás do Ženevy na nejznámější autosalón !!! Světovou premiéru zde bude mít mnoho nových aut včetně novinek od Škody ! Jezdíme sem každý rok již 25 let ! OBJEDNÁVAT MŮŽETE JIŽ TEĎ AŽ DO VYPRODÁNÍ KAPACIT NAŠICH BUSŮ !!! Cena 1.899,- Kč (= cena SUPERFIRSTMINUTE !) původní cena 3.990,- Kč ! Včetně dopravy luxusním busem (wc, klima, video-dvd), , pojištění CK a průvodce po celou dobu zájezdu ! POZOR: NEPOUŽÍVÁME AUTOBUSY SE SEDAČKAMI V PROTISMĚRU

Ubytování: bez ubytování

bez ubytování

Stravování: bez stravy

bez stravování

Doprava: autokarem

Nástupy po celé ČR BEZ PŘÍPLATKU !!! Nový Bor - Liberec - Mladá Boleslav - Praha - Plzeň - Rozvadov, Ostrava - Olomouc - Brno - Jihlava - Praha - Plzeň - Rozvadov, Hradec Králové. Dle poptávky i další trasy a nástupní místa !

Termíny a ceny


8.3. - 10.3. 3 dny 1899 Kč Objednat
15.3. - 17.3. 3 dny 1899 Kč Objednat

Cena zahrnuje

průvodce, DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), podvečerní program v Ženevě s průvodcem, pojištění CK

Cena nezahrnuje

celodenní vstupenka na autosalon 290 CZK
komplexní pojištění včetně STORNA od České pojišťovny 140 CZK

Fakultativně

Slevy

FIRST MINUTE = SLEVA Z PŮVODNÍ CENY 3.890,- KČ ! na 1.899,- Kč !

Program zájezdu

! CENA LAST MINUTE !
Autosalón Ženeva 2019 - SUPER SLEVA PŘES 2.000,- KČ Z PŮVODNÍ CENY !!!
Již 89. ročník !
Světová premiéra mnoha vozů z celého světa včetně novinek od ŠKODY !!!
8.3.-10.3. a 15.3.-17.3. 2019
Program zájezdu:
1. den:
Odjezd ve 14.15 hodin z Nového Boru, v 15 hodin z Liberce, v 15.45 hodin z Mladé Boleslavi, v 15 hodin z Hradce Králové, v 17 hodin z Prahy, v 18.30 z Plzně, v 11.00 z Ostravy, ve 12.30 z Olomouce, ve 14.00 z Brna, v 15.15. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky.

2. den:
Tranzit Německem do Švýcarska. Dopoledne příjezd do krásného města na břehu jezera pod Mont Blankem Ženevy, celodenní návštěva nejslavnějšího světového autosalónu se všemi novinkami světových výrobců !!! Pro přítomné dámy a další účastníky zájezdu, kteří nechtějí jít na autosalón a strávit na něm celý den, je zajištěn odpolední až podvečerní program: prohlídka centra Ženevy s průvodcem: uvidíte katedrálu Sv. Petra, Justiční palác, Radnici se sálem Alabama, kde byl r. 1864 založen Červený kříž, rodný dům J.J.Rousseaua, Památník reformace, Univerzitu i Operu. Dále nákupní možnosti na Rue de la Confederation a Rue du Marche a volný program včetně možnosti projížďky lodí po Ženevském jezeře nebo příjemného posezení v některé z kaváren či restaurací v historickém centru města ! Večer odjezd ze Ženevy zpět do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Ženevě !

3. den:
Tranzit Švýcarskem a Německem do ČR. V dopoledních až odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 11 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).
Doporučené kapesné:
20 – 40 EURO na drobné výdaje na odpočívadlech při průjezdu Německem a 50 CHF na útraty a drobné suvenýry ve Švýcarsku – není podmínkou – všude jsou akceptována EURA !
Cena zájezdu: 1.899,-Kč
/původně: 3.890,- Kč/
V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
Cena obsahuje:
Dopravu luxusním busem (VIDEO, KLIMA, WC), podvečerní program v Ženevě s průvodcem, pojištění CK, průvodce CK.
Příplatky:
komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč/os - NUTNO SJEDNAT JIŽ PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU, celodenní vstupenka na autosalón: 290,- Kč ! <> MOŽNOST CELODENNÍHO NEZÁVISLÉHO INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU V ŽENEVĚ !