Pohádkové Dolomity. Poznejte s námi nejkrásnější hory světa ! JEN ZA 6.990,- Kč !

5 - denní zájezd | Itálie

Odjezdy z celé ČR a bez příplartku ! Celkem přes 40 nástupních míst ! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě nadstandardní kvality služeb. Snídaně 2x v ceně (káva, čaj, pečivo, máslo, džem) Za příplatek 460,- Kč možno dokoupit 2 večeře (2-3 chody dle hotelu) na osobu.

Ubytování: hotel

hotel minimálně 3*

Stravování: snídaně

Snídaně 2x v ceně (káva, čaj, pečivo, máslo, džem) Za příplatek 460,- Kč možno dokoupit 2 večeře (2-3 chody dle hotelu) na osobu.

Doprava: autokarem

Dopravaluxusním busem (wc, video-dvd, klima). Odjezdy z celé ČR a bez příplatku. Více než 40 nástupních míst !

Termíny a ceny


10.6. - 14.6. 5 dní 6990 Kč Objednat

Cena zahrnuje

doprava luxusním busem (wc, video-dvd, klima), 2 x nocleh v hotelu minimálně 3* se snídaní, pojištění cestovní kanceláře, průvodce

Cena nezahrnuje

2 x večeře 2-3 chody (dle hotelu) 460 CZK
komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140 CZK
1-LŮŽKOVÝ POKOJ 1190 CZK

Fakultativně

Slevy

SUPERSLEVA NA 6.990,- KČ !

Program zájezdu

1. den: V 19 hodin odjezd z Nového Boru, ve 20 hodin Liberce, ve 20.45 hodin z Mladé Boleslavi, ve 22 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Plzně ve 23.30, v 16.30 z Ostravy, v 18.00 z Olomouce, ve 19.00 z Brna, ve 20.15. z Jihlavy - Pávova, ve 20 hodin z Hradce Králové. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Rakouskem a Německem do Itálie.
2. den: Ráno přejezd Brennerského průsmyku a soustavy dálničních mostů Europabrücke, příjezd do Itálie, přejezd Passo di. M. Giovo /2.094 m.n.m./, průjezd průsmykem S. Leonardo, dopoledne prohlídka nejkrásnějšího města Dolomit - Merana /Dóm, okouzlující lázeňské promenády/, odpoledne odjezd do Bolzana na prohlídku /Dóm, Piazza delle Erbe/, v podvečer odjezd do hotelu, večeře, nocleh /2-lůžkové pokoje/.
3. den: Po snídani odjezd do Dolomit na celodenní projížďku pohádkovou silnicí s mnoha výhledovými zastávkami s nejkrásnějšími partiemi Dolomit - krátká zastávka u horského jezera Lago di Carezza pod masivy Latemar /2.846 m/ a Catinaccio, přejezd Passo di Costalunga /1.753 m/, průjezd malebným údolím Val di Fassa a horským střediskem Canazei pod masívem Marmolada /3.343 m/, přejezd nejvyššího dolomitského průsmyku Passo del Pordoi /2.239 m/, výhledová zastávka - uvidíte bizarní Sasso Lungo /3.181 m/ a strmé stěny Piz Boe v masivu Sella, přejezd Passo di Falzarego /2.105 m/, výhledová zastávka, odpoledne příjezd do Cortiny d´Ampezzo /hlavní turistické a lyžařské centrum Dolomit/. Prohlídka města. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh /2-lůžkové pokoje/.
4. den: Po snídani odjezd přes Passo Tre Croci /1.805 m/, výhledová zastávka u dolní stanice lanovky na Monte Cristallo /3.221 m/, zastávka u horského jezera Misurina s pohádkovým výhledem na skalní věže masívu Tre Cime di Lavaredo /2.999 m/, průjezd údolím Val di Landro a údolím řeky Dráva k rakouským hranicím, po překročení hranice pokračování jízdy údolím Drávy krásnými Lieneckými Dolomity. V podvečer odjezd přes rakouské Alpy do ČR.
5. den: V časných ranních hodinách příjezd do Nového Boru a dalších nástupních míst v ČR. Doporučené kapesné: 60 – 90 EURO na drobné nákupy a suvenýry a na zastávky na odpočivadlech při průjezdech Rakouskem, případně i Německem. Cena zájezdu: SUPERLASTMINUTE: 6.990,- Kč /původně 10.990,- Kč/ Cena obsahuje: Dopravu luxusním busem (wc, video-dvd, klima), 2 x nocleh se snídaní v hotelu minimálně 3* ve 2-lůžkových pokojích pojištění CK, průvodce. V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !! Další sedačka možná za 4.390,- Kč !! Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !