Na skok do Říma, Vatikánu a Neapole - SUPER SLEVA - lux. bus, hotel 3* - jen 4.390,-. Kč !

4 - denní zájezd | Itálie

Odjezdy z celé ČR BEZ PŘÍPLATKU !!! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům. Garance nejlepší ceny v ČR a SR ! Za pohádkovou cenu Vás zveme do Říma, Vatikánu a Neapole. Kvalitní poznávací program i hotel minimálně 3* (pokoje s vlastním příslušenstvím) se snídaní, večeře možná za příplatek ! Vše Vám ukáže náš zkušený průvodce !!!

Ubytování: hotel ***

2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím

Stravování: snídaně

polopenze v hotelu - snídaně servírovaná - 1 x v ceně, večeře servírovaná 1 x za příplatek 190,- Kč.

Doprava: autokarem

Odjezdy z celé ČR BEZ PŘÍPLATKU !!! Luxusní bus (video, klima, WC). Odjezdová místa: Nový Bor, Liberec, Mladá Boleslav, Praha, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Brno, Jihlava, Hradec Králové, České Budějovice. Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!!

Termíny a ceny


25.9. - 28.9. 4 dny 4990 Kč Objednat
29.10. - 1.11. 4 dny 4990 Kč Objednat

Cena zahrnuje

DOPRAVA LUXUSNÍM BUSEM (WC, KLIMA, VIDEO), 1 x nocleh v hotelu MINIMÁLNĚ 3* ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 1-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK !, 1 x snídaně servírovaná, pojištění CK, průvodce

Cena nezahrnuje

1-lůžkový pokoj/os. 690 CZK
1 X večeře servírovaná 190 CZK
komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny 140 CZK

Fakultativně

vstupy - platí se individuálně na místě !!! 0

Slevy

SLEVA PRVNÍ MOMENT AŽ 300 KČ NA OSOBU JEDINĚ ZE ZÁKLADNÍ CENY 4.590,- KČ !

Program zájezdu

Odjezdy z celé ČR BEZ PŘÍPLATKU !!! ! EUROVÍKEND ! CENA LAST MINUTE ! EUROVÍKEND !
Ubytování vždy v hotelu min. 3*, v pokojích s vlastním příslušenstvím !!!
Na skok do Říma, Vatikánu a Neapole !
(Za příplatek možnost individuálního lodního výletu na ostrov Capri, Ischia nebo Procida ! – za cca 30 – 60 EURO !)
Program zájezdu:
1. den:
V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 8 hodin z Hradce Králové, z Plzně ve 12.00, z Českých Budějovic ve 14 hodin, ve 4.00 z Ostravy, v 5.30 z Olomouce, v 7.00 z Brna, v 8.15 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem do Itálie. Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.

2. den:
Dopoledne příjezd do Říma, celý den prohlídka věčného města: Vatikán /chrám Sv. Petra, Muzea, Sixtinská kaple/, Andělský hrad, Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské náměstí - prohlídka a posezení na Španělských schodech, Piazza Venezia, Památník sjednocení, Kapitolské náměstí a Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Večer odjezd do hotelu, večeře za příplatek, nocleh /2-lůžkové pokoje/. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !

3. den:
Po snídani odjezd do Neapole – prohlídka historického centra s průvodcem: pevnost Castel Nuovo, obchodní pasáže Galeria Umberto, divadlo San Carlo, náměstí Piazza Plebiscito, Pantheon, královský palác Palazzo Reale, romantická čtvrť Santa Lucia s pevností Castel dell´Ovo, odpoledne volno v centru Neapole - možnost individuální vyjížďky na blízké ostrovy Capri, Ischia nebo Procida! Večer možnost posezení v kavárnách či mnoha restauracích a originálních italských pizzeriích. Večer odjezd z Neapole, tranzit Itálií a Rakouskem do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Neapoli !

4. den:
Pokračování tranzitu Rakouskem do ČR. Ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 19 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).
Doporučené kapesné:
60 – 80 EURO - na vstupy a drobné suvenýry, na zastávky na odpočivadlech při průjezdech Rakouskem.
Cena zájezdu: 4.590,- Kč
/původní cena 6.690,- Kč/
PRVNÍ MOMENT = při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč/os. /2 měsíce 300,- Kč/os./. Odečítá se jedině z plné katalogové ceny 4.590,- Kč !!!
V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
Pouze doprava nebo další sedačka oběma směry : 3.290,- Kč !
Cena obsahuje:
Dopravu lux.busem (VIDEO, KLIMA, WC), 1x nocleh se snídaní v hotelu 3 hvězdy ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím-na vyžádání možný 3-lůžkový pokoj, za příplatek 1-lůžkové pokoje, pojištění CK, průvodce CK.
Příplatek:
na 1-lůžkový pokoj: 690,- Kč, komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny:140,-Kč,1xvečeře za 190 Kč.
V ceně není např.:
vstupy: Kupole Sv. Petr cca 6-10 EURO, Vatikánská muzea cca 15 EURO, Koloseum cca 15 EURO, metro v Římě cca 6 EURO, trajekty na každý ostrov: cca 15-25 EURO.
Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !