! Jsme univerzální - naše nízká režie je Vaší výhodou !

Naše cestovní kancelář působí na trhu cestovního ruchu v České republice i v zahraničí od roku 1995. Naše zájezdy odjíždějí z mnoha míst v celé ČR, odlety jsou z tuzemských i ze zahraničních letišť ! Od roku 1998 realizujeme až 90 % našich tržeb přes internet !

 

Naší krédem je: Kam chcete jet, neurčujeme my, ale pouze naši zákazníci sami ! U nás není nic nemožné ! My děláme cestovku naruby ! Vy si vybíráte cokoli, kdykoli a kdekoli na zeměkouli ! My Vám to zajistíme ! Pro ucelené skupiny na zakázku zájezdy s kvalitou a jak říkají naši klienti za Sci-fi ceny díky naší nízké režii.

Zajišťujeme veškeré služby cestovního ruchu po celém světě ! Letenky, lodní lístky, jízdenky, víza, ubytování, stravování, vstupenky, služební cesty, účasti na veletrzích, školní výlety, jazykové kurzy, školení v zahraničí, tématické zájezdy s návštěvou škol, podniků aj. Zakázkové práce se speciální cenovou nabídkou pro skupiny již od 20 osob (!), zájezdy na zakázku i pro veřejnost po celém světě. U mnoha autobusových zájezdů nasazujeme pohodlné lůžkové autobusy (lůžková úprava přes noc !). Letecké i autobusové zájezdy prodáváme uceleně i stavebnicovitě, tzn. můžete si kteroukoliv službu z uceleného aranžmá zájezdu zakoupit i samostatně ! Tak si zajistíte nejlevněji dovolenou, pobyt, dopravu, pojištění, víza ! Neváhejte nám zadat jakoukoliv zakázku z naší branže - pracujeme a komunikujeme s Vámi rychle, levně - preferujeme korespondenci prostřednictvím elektronické pošty a WEBu ! K Vaší levné nebo volné letence či jízdence zajistíme levně pobyt, stravování, k Vašemu levnému ubytování u známých nebo přátel zajistíme nejlevnější autobusovou dopravu, lodní lístek nebo letenku ! Zkuste to ! Vše dodáme obratem až na Vámi určenou adresu nebo do Vašeho počítače ! Nejlepší ceny zájezdů s vlastní dopravou do celé Evropy - nakupujeme pro Vás přímo v zahraničí za výhodné ceny a za aktuální devizové kurzy !

Najdeme a zajistíme pro Vás cenově výhodnou dovolenou ! Přijďte s jakýmkoli nápadem a my ho zrealizujeme ! Nabízíme službu, která Vám umožní vybrat si z nejvýhodnějších nabídek na trhu díky naší rychlé nabídce a nízké marži. ZDARMA Vám zpracujeme variantní nabídku přímo pro Vás - stačí, když nám sdělíte představy o Vaší dovolené: termín a délku pobytu (zájezdu), počet a věkové složení osob ve skupině (rodině apod.), místo-stát dovolené, úroveň a typ ubytování i stravování, druh dopravy - vlastní, bus, letadlo, kombinovaná a finanční limit.

GRATISERVIS: Sdělte nám Vaší e-mailovou adresu a my Vás budeme o všech nových výhodných nabídkách průběžně ihned ZDARMA informovat ! Nemusíte neustále surfovat po internetu - na všechny nejlepší nabídky na českém trhuVás vždy ihned upozorní náš e-mailový Magazín, který má již desetitisíce příjemců ! Navíc při objednávce e-mailem nebo přímo přes internet získáte ještě další slevu 1 - 10 % dle typu zájezdu ! Buďte s námi moderní ! Cestujte s námi - e-mail a internet Vám ušetří mnoho peněz ! Již velkou část našich tržeb realizujeme za objednávky e-mailem nebo přes internet z celé ČR i ze zahraničí ! Není nic jednoduššího, než usednout k počítači a obratem si zajistit dovolenou, letenky, víza, jízdenky, lodní lístky atd.!

Internet i Vám poskytneme ZDARMA ! Pokud nemáte běžně přístup k internetu, navštivte internetovou kavárnu nebo kiosek ! Pokud odtud objednáte Váš zájezd, uhradíme současně s poskytnutím příslušné slevy ještě Váš poplatek za návštěvu příslušného internetového zařízení až do výše poplatku 50,- Kč. (Většinou stačí na 30 - 60 minut = doba, za kterou stačíte vybrat svůj zájezd či dovolenou a ještě ji u nás objednat přímo z našeho WEBu nebo e-mailem !)

Poskytujeme slevy až 1 - 10 % také majitelům karet DELVITA plus, EUROBEDS, CCS Bonus, Sphere i dalších !

Zajišťujeme i krátkodobé pobyty (od 2 dní), školení, služební cesty, charterové letenky, rezervování hotelů i automobilů kdekoliv na světě v návaznosti na letenku i samostatně.

Single servis - přijímáme objednávky i od jednotlivců bez příplatků k základní ceně zájezdu !

Veškeré naše služby nabízíme rovněž s možností úhrady na splátky ! Počáteční vklad 10 - 30 % ceny pobytu, zájezdu, letenky apod. Doplatek do plné ceny do 1 měsíce před odjezdem, odletem. Bližší informace Vám podáme nonstop ! Zároveň nabízíme možnost nákupu našich služeb na úvěr od Komerční banky !

V naší cestovní kanceláři zakoupíte veškeré zájezdy z tuzemské nabídky do celého světa ! Máme kvalitní a oblíbené vlastní produkty, jsme také autorizovanými prodejci téměř všech významných a spolehlivých tuzemských tour-operátorů, nabízíme i zájezdy zahraničních cestovních kanceláří ! Vyberte si z kteréhokoli katalogu a všechno další již za Vás obstaráme sami. Vše samozřejmě za pevné katalogové ceny = nezaplatíte ani haléř navíc naopak získáte vždy bonifikaci minimálně 1 % za objednávku e-mailem a 2 % za objednávku přímo z našeho internetového obchodu na WEBu !!! Pracujeme nepřetržitě. Informační materiály dodáme faxem nebo e-mailem až do Vašeho bytu, vozu nebo letadla! U nás nakoupíte pohodlně, bez čekání ! Celé obchody vyřizujeme i korespondenčně (telefon,fax,e-mail, WEB). Můžete si zajistit dovolenou aniž opustíte svůj byt nebo místo u svého počítače! Pracujeme i v sobotu a v neděli. Diskrétnost je u nás samozřejmě zajištěna. Nikdo se nedoví o Vaší zakázce v naší CK (hojně využíváno - nikdo se nedoví o tom, kde a s kým jste byli!) ! Nabízíme také nejkvalitnější pojištění Vašich cest u České pojišťovny. U leteckých zájezdů ucelených skupin zajistíme dopravu na letiště a zpět ZDARMA ! U mnoha leteckých zájezdů zajistíme transfery na odletové letiště v ČR ZDARMA i pro jednotlivce !

Prvotním průvodcem naší nabídkou nechť je pro Vás náš katalog zde na WEBu, do kterého průběžně zařazujeme nabídky zájezdů a služeb určených pro nejširší skupiny našich klientů ! Mnoho dalších nabídek i dalších variant k nabídkám zařazeným do tohoto základního katalogu máme k dispozici pro uspokojení i těch nejspeciálnějších Vašich přání ! Neváhejte a kontaktujte nás !